İstanbul Buzdolabı Servisi
444 67 02

Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı tüm modellerinde veya eski tip cihazların hepsinde servis sağlıyoruz. Buzdolabı Tamir Onarım talebinizi 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden 7/24 bize iletebilirsiniz. Teknik servis personellerimiz gerekli görülmedikçe merkeze taşıma yapmadan yerinde servis kolaylığı sunacaktır.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerden bizlere 7/24 Buzdolabı servis çağrı merkezi üzerinden ulaşabilir ve servis randevusu alabilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Tamir Onarım Teknik Servis

Buzdolabı markaları olan Arçelik, Beko, Bosch, Dometic, Empero, Franke, Grundig, Kleo, LG, Liebherr, Profilo, Regal, Samsung, Sharp, Siemens, Silverline, Uğur, Vestel, Vestfrost cihazlarında yetkin teknik personellerimizle en iyi işçilik ve hizmeti sağlarız. Buzdolabı Teknik servis birimleri içinde çalışan teknisyenlerimiz oldukça yüksek deneyim ve tecrübeye sahiptir.

Arızalı olan Buzdolabı için ilk önceliğimiz servise taşımadan yerinde tamir onarım hizmetidir. Merkez Buzdolabı Servisi ekiplerimiz yerinize tam donanımlı aracımızla ile gelecek olup arıza tespit işleminde sonra yerinde buzdolabı tamir onarım hizmeti verecektir.

Buzdolabı Tamir Onarım

Aynı Gün Buzdolabı Tamir Onarım

Buzdolabı tamir hizmetlerini uzun yıllardır İstanbul içinde her ilçe ve semtte sağlıyoruz. Anadolu yakası ve Avrupa yakası için ayrı ayrı özel servis ekiplerimiz bulunmaktadır. Ülke genelinde yaygın servis ağımız sayesinde hiç bir müşterimizi bekletmiyor ve aynı gün servis gönderiyoruz.

Aynı gün Buzdolabı servisi almak için tek yapmanız gereken 444 67 02 çağrı merkezi üzerinden kayıt açmanızdır. Bir kaç saniye içinde kolayca işleminizi yapabilir ve servisin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Led Tv Tamir Onarım Servisi

Arçelik, Beko, Bosch, Dometic, Empero, Franke, Grundig, Kleo, LG, Liebherr, Profilo, Regal, Samsung, Sharp, Siemens, Silverline, Uğur, Vestel, Vestfrost marka model buzdolabı ürünlerinin kullanım ömrü ne olursa olsun tamiri servisimizde mümkündür.  Merkez Buzdolabı servisimiz kapsamında kurulum, montaj, yedek parça hizmetleri de bulunmaktadır.

Buzdolabı Servisi için her ilçeye özel servis birimlerine sahibiz. Gecikmeden adresinize hemen ulaşır ve hızlı çözümleri en iyi teknisyenlerle sağlarız.

 

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]

Buzdolabı Tamiri Servisi Telefonu

Oturduğunuz bölgede size en yakındaki Buzdolabı Tamiri servisine ulaşmak için 444 67 02 hattımızdan çağrı merkezimize ulaşınız. Yaz kış demeden İstanbul içinde adresinizde nerde olursa olsun gelmekteyiz. Şehrin merkezine yakın bir çok konumunda hazır tam donanımlı mobil servis araçlarımız bulunmaktadır. Hem konutlar hemde ticari mekanlar için yıllardır Buzdolabı tamir onarım servis hizmeti vermekteyiz.