Şişli Buzdolabı Servisi
444 67 02
Şişli Buzdolabı Tamircisi

Şişli Buzdolabı Tamircisi

Hızlı, Kaliteli ve Güvenilir Teknik Servis

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Buzdolabı marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Şişli Buzdolabı servis hizmeti almak için bize ulaşın. Aynı gün adresinizde servis sağlanmaktadır

Şişli Buzdolabı Servisi

Haftanın her günü buzdolabı arızalarına müdahale ediyor ve %100 performans ile çalışır hale getiriyoruz. Şişli buzdolabı servisi olarak uzun yıllardır sadece buzdolabı üzerine çalışan şirketimiz tüm markalarda servis imkanı sağlamaktadır. Buzdolabı model ve markası her ne olursa olsun 444 67 02 numaradan ulaşarak en uygun fiyatlarla tamir onarım hizmeti alırsınız.

Merkez buzdolabı servisi olarak her markada tamir onarım ve parça değişimi hizmeti sunmaktayız. Buzdolabınızdaki tüm teknik arızalarındada aynı gün adresinizde servis vermekteyiz. Buzdolabı soğutmuyorsa, motor arızası yaşatıyorsa, buz eritme şikayeti varsa, buzdolabı alarm sesi çıkarıyorsa, su akıtıyorsa hemen servisimizi arayınız.

444 67 02

Şişli Buzdolabı Servisi hizmetlerine 444 67 02 üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Şişli Buzdolabı

Telefon Numarası
444 67 02
Adres
19 Mayıs, Halaskargazi Cd. No:167, 34360 Şişli/İstanbul (Servis Başlangıç Noktası)
Çalışma Saatleri
08:00-00:00 saatleri arasında çağrı merkezine ulaşılabilmektedir.
Servis Bölgeleri
Şişli de tüm bölgelerinde haftanın her günü çalışıyoruz.

Şişli Buzdolabı Servisi

Şişli bölgesinde tüm buzdolabı marka ve modellerinde aynı gün yerinde tamir onarım hizmetleri kalifiyeli ekiplerimiz ile verilmektedir. Uygun fiyat ve yüksek işçilik kalitesi

Şişli Buzdolabı Tamircisi

Şişli buzdolabı tamir işlerinde arızası her ne olursa olsun tüm buzdolabı teknik sorunlarında çözüm sunuyoruz

Şişli Buzdolabı Servis İste

Şişli de çalışmayan buzdolabı hayatı olumsuz etkiler. Beklemeden servis almak için arayın. Beklemeden buzdolabı teknik servis desteği

Şişli Buzdolabı Tamircisi

Şişli Buzdolabı Servisi

Buzdolabı çalışmıyorsa bir çok farklı sorunu olabilir.

Şişli buzdolabı servisi teknik birimlerimiz içinde tüm modellerde ürün teknolojilerini bilen deneyimli teknisyenlerden hizmet alırsınız. Buzdolapları içinde bir çok soruna anında müdahale edebilecek teknik donanıma ve personele sahibiz. Arızalı buzdolabı servisi olarak hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Çok büyük arızası olmayan buzdolabı cihazlarını yerinde onarım tamir işlemleri uygulanmaktadır.

Yeni nesil teknolojik buzdolabı modelleri eski nesil ürünlere göre daha teknolojiye sahip olamasından ekstra teknik bilgi beceri ister. Bu nedenle buzdolabı tamircisi için uzman teknik ekiplerden hizmet almanız önerilmektedir.

Şişli Genel Servisi

Merkez Buzdolabı Servisi
Şişli Buzdolabı Teknik Servis

Lütfen buzdolabınızın sağlıklı çalışması, yüksek performans vermesi, daha uzun ömürlü kullanım ve düşük enerji sarfiyatı için doğru teknik servislerden hizmet alınız. Buzdolabı tamiri hiç bir şekilde standart işleme tabi değildir. Her markanın ürün teknolojileri buzdolaplarında farklılık gösterebilir.

Buzdolabı ürünleriniz özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

buzdolabı tamircisi
Şişli Buzdolabı Tamir Onarım

Şişli Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı çalışmıyorsa Şişli buzdolabı tamir merkezine ulaşın

Buzdolabınızda bir arıza yaşıyorsanız ve bu arızayı kendiniz gideremiyorsanız, bir buzdolabı tamircisi ile iletişime geçmek en iyi çözüm olacaktır.

Buzdolabı teknik sorunları hemen ele alınmalı ve gerektiğinde bir buzdolabı tamircisi tarafından onarılmalıdır. Bu, buzdolabınızın daha uzun süre verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve yiyeceklerinizi güvenli bir şekilde saklar.

Sizlere en yakın Şişli Buzdolabı Servisi Telefon numarası 444 67 02 olup 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir ve servis kaydı hemen yaptırabilirsiniz. Servis kaydı sonrasında konumunuza en yakın teknik ekibimiz adresinize yönlendirlecektir. Buzdolabı arızanız varsa ve hemen hızlı çözüm arıyorsanız bizi arayınız.

Şişli Buzdolabı Teknik Servisi

Şişli Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Servis Markaları

Aşağıda yer alan tüm markalarda servisimizden teknik servis alabilirsiniz. Merkez buzdolabı servis olarak Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Beko, Profilo, Ariston, Samsung, Lg, Regal ve diğer tüm markalarda özel servis olarak destek vermekteyiz.

Kullanıcı Oyu :
5/5

Şişli Buzdolabı Servis için,

Şişli Buzdolabı Servisi | Şişli Buzdolabı Tamircisi

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları