İstanbul Buzdolabı Servisi
444 67 02
Kadıköy Buzdolabı Tamircisi

Kadıköy Buzdolabı Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Buzdolabı marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
İstanbul her semtinde Buzdolabı servis desteğimiz bulunmaktadır Tüm markalar Buzdolabı servisi tamir onarım

Buzdolabı Servisi

Kadıköy tüm buzdolabı marka ve modelelerinde İstanbul ilçelerinde teknik servis desteğimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı Tamircisi

Kadıköy arızası her ne olursa olsun tüm buzdolabı teknik sorunlarında çözüm sunuyoruz

Buzdolabı Servis İste

Kadıköy de çalışmayan buzdolabı hayatı olumsuz etkiler. Beklemeden servis almak için arayın

Kadıköy Buzdolabı Tamircisi

Kadıköy Buzdolabı Servisi

Buzdolabı çalışmıyorsa bir çok farklı sorunu olabilir.

Buzdolabında oluşabilecek tüm arızalar için bizi arayınız. Kadıköy buzdolabı servisi firmamız bölgede birden çok servis araçları ve bu araçların tam donanımlı olmasından ötürü hızlı ve kusursuz tamir işlemleri yapmaktadır. Buzdolabındaki arızanın gözardı edilmesi yada dikkate alınmaması içerisindeki gıdaların bozulmasına neden olacaktır.

Çeşitli buzdolabı problemleri ve sorunları standart işleme tabi olmamaktadır. Her markanın ürün teknolojileri buzdolaplarında farklılık gösterir ve o markaya ait bir uzmanlık olması gerekmektedir.

Merkez buzdolabı servisi firmamız buzdolabı servisi için son teknolojik altyapısı ile sorunsuz ve uzun ömürlü kullanılması amaçlanan tamirat işlemleri gerçekleştirir. Soğutma sorunları, motor ve kart arızaları başta olmak üzere tüm sorunlarda 444 67 02 numaradan bizi arayınız.

Kadıköy Genel Servisi

Merkez Buzdolabı Servisi
Kadıköy Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabınızda yaşanabilecek tüm teknik sorunlar, kullanıcı bazlı hatalar, parça ve aksam sorunları, elektrik ve elektronik tüm arızalarda hızlı servis alın. Deneyimli teknisyenlerimizle İstanbul genelinde Aynı gün adresinize ulaşıyoruz.

Buzdolabı ürünleriniz özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Kadıköy Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Servis Markaları

Aşağıda yer alan tüm markalarda servisimizden teknik servis alabilirsiniz. Merkez buzdolabı servis olarak Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Beko, Profilo, Ariston, Samsung, Lg, Regal ve diğer tüm markalarda özel servis olarak destek vermekteyiz.

Kadıköy Buzdolabı Servis Bölgeleri
19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye, Zühtüpaşa
Mail Adresi
kadikoy@merkezbuzdolabiservisi.com

Kadıköy Buzdolabı Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları