İstanbul Buzdolabı Servisi
444 67 02
Başakşehir Buzdolabı Tamircisi

Başakşehir Buzdolabı Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Buzdolabı marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
İstanbul her semtinde Buzdolabı servis desteğimiz bulunmaktadır Tüm markalar Buzdolabı servisi tamir onarım

Buzdolabı Servisi

Başakşehir bölgesinde tüm buzdolabı marka ve modellerinde aynı gün yerinde tamir onarım hizmetleri kalifiyeli ekiplerimiz ile verilmektedir.

Buzdolabı Tamircisi

Başakşehir arızası her ne olursa olsun tüm buzdolabı teknik sorunlarında çözüm sunuyoruz

Buzdolabı Servis İste

Başakşehir de çalışmayan buzdolabı hayatı olumsuz etkiler. Beklemeden servis almak için arayın

Başakşehir Buzdolabı Tamircisi

Başakşehir Buzdolabı Servisi

Buzdolabı çalışmıyorsa bir çok farklı sorunu olabilir.

Kullanmakta olduğunuz buzdolabı markası fark etmeksizin tümünde tamir onarım işlemleri aynı gün yapılmaktadır. Ekiplerimiz tüm markalarda gerekli eğitimi almış kişiler olmakta ve adresinize tam donanımlı olarak gelmesinden ötürü hızlı ve kesin kalıcı işlemler gerçekleştirir. Buzdolabında oluşabilecek tüm arızalar için bizi arayınız. Başakşehir buzdolabı servisi firmamız bölgede birden çok servis araçları ve bu araçların tam donanımlı olmasından ötürü hızlı ve kusursuz tamir işlemleri yapmaktadır.

Merkez buzdolabı servisi firmamız buzdolabı servisi için son teknolojik altyapısı ile sorunsuz ve uzun ömürlü kullanılması amaçlanan tamirat işlemleri gerçekleştirir. Soğutma sorunları, motor ve kart arızaları başta olmak üzere tüm sorunlarda 444 67 02 numaradan bizi arayınız.

Başakşehir Genel Servisi

Merkez Buzdolabı Servisi
Başakşehir Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolapları içinde bir çok soruna anında müdahale edebilecek teknik donanıma ve personele sahibiz. Arızalı buzdolabı servisi olarak hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Çok büyük arızası olmayan buzdolabı cihazlarını yerinde onarım tamir işlemleri uygulanmaktadır. Sizlere en yakın Başakşehir Buzdolabı Servisi Telefon numarası 444 67 02 olup 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir ve servis kaydı hemen yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı ürünleriniz özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Başakşehir Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Servis Markaları

Aşağıda yer alan tüm markalarda servisimizden teknik servis alabilirsiniz. Merkez buzdolabı servis olarak Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Beko, Profilo, Ariston, Samsung, Lg, Regal ve diğer tüm markalarda özel servis olarak destek vermekteyiz.

Başakşehir Buzdolabı Servis Bölgeleri
İstanbul Başakşehir ilçe genelinde her noktada buzdolabı tamir servisimiz vardır.
Mail Adresi
basaksehir@merkezbuzdolabiservisi.com

Başakşehir Buzdolabı Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları